اخبار سازمان های غیردولتی ایران

در این سایت خبرهای فعالیت های سازمان های غیردولتی ایران منتشر می شود. این وب لاگ با تلاش خانه فرهنگ و توسعه پایدار و به همت سعید نوری نشاط اداره می گردد. با ارسال اخبار انجمن های خود، در غنی تر ساختن این وب لاگ و اطلاع رسانی کمک نمایید

 

دعوت نامه يونيسف ايران - مسابقه نقاشی برای دختران نوجوان به مناسبت روز زن

یونيسف ايران با خوشوقتی اعلام می کند که مسابقه نقاشي برای دختران نوجوان به مناسبت روز زن که مصادف با  سالروز تولد فاطمه زهرا است برگزارمي کند. موضوع مسابقه نقاشي « زني که الگوي من است»، می باشد. هر يک از بچه هاي شرکت کننده در پايين نقاشي خود بايد دليل انتخاب اين شخص بعنوان الگوي خود را توضيح دهند.

اين مسابقه در تاريخ 5 مرداد ماه در باشگاه نهاد رياست جمهوري واقع در خيابان فرشته، نبش کوچه چناران از ساعت 9 الي 12 برگزار خواهد شد.  نقاشي هاي اين مسابقه در محوطه باشگاه به نمايش گذاشته خواهد شد. همچنين در ادامه اين مسابقه، سخنراني و جلسه گفت و گويي توسط زناني از دانشگاهها، زنان فعال در کسب و کار، زناني از سازمان هاي دولتي و غير دولتي و سازمان ملل در خصوص موضوع « ارزش مشارکت زنان» ، صورت خواهد گرفت.

يونيسف بدينوسيله از سازمان هاي غيردولتي کودکان 
دعوت می کند که با برگزيدن تعداد 15 تا 20 نفر ازدختران سنين 10 تا 15 سال در اين مسابقه شرکت کنند.

 يونيسف برای شرکت کنندگان در اين مسابقه وسايل نقاشي، پذيرايی و هدايايی  تدارک خواهد ديد. اياب وذهاب به عهده خود سازمان خواهد بود.

همچنين يونيسف از همه سازمان هاي غيردولتي کودکان دعوت مي کند که در جلسه سخنراني و پرسش و پاسخي که به همين مناسبت از ساعت 10:30 الی 13:30 در محل باشگاه برگزار مي شود، شرکت کنند.

به دليل محدوديت در فضاي موجود، خواهشمند است شرکت آن سازمان در جلسه سخنرانی و بحث و گفتگو و در صورت شرکت در مسابقه نقاشي؛ تعداد دختران انتخاب شده برای شرکت در مسابقه را توسط نمابر: 259 49 48 تا تاريخ 29/4/84 به خانم هلن صفری ، دستيار پروژه، اطلاع دهيد.

در صورت نياز به اطلاعات بيشتر لطفا با خانم هلن صفري ، تلفن 2594994 تماس حاصل فرماييد.