اخبار سازمان های غیردولتی ایران

در این سایت خبرهای فعالیت های سازمان های غیردولتی ایران منتشر می شود. این وب لاگ با تلاش خانه فرهنگ و توسعه پایدار و به همت سعید نوری نشاط اداره می گردد. با ارسال اخبار انجمن های خود، در غنی تر ساختن این وب لاگ و اطلاع رسانی کمک نمایید

 

برنامه سفر گروه بچه های آب به روستای ماسوله ويژه تشکل های غيردولتی

طبق برنامه ای که پیش از این اعلام شد گروه  سفر 2 روزه ای را به مقصد روستای دیدنی ماسوله واقع در شمال کشور به شرح زیر برگزار می کند:

تاریخ و ساعت حرکت 7 صبح روز 5شنبه 10 /6/ 84 
بازگشت: شب جمعه 11/6/84

امکانات: اتوبوس توریستی رفت و برگشت _بیمه_یک  شب اسکان 

اسکان:محل اسکان در خانه های روستایی به صورت اتاقهای جمعی  می باشد. برای افرادی که به صورت خانوادگی قصد شرکت در این سفر را دارند وتمایل دارند اتاقها را دربست در اختیار داشته باشند به صورت جداگانه هزینه محاسبه می شود که این امر فقط در زمان ثبت نام امکان پذیر است.

هزینه: 16000 تومان 

نکات:
1- در صورتیکه تعداد مسافرین به حد نصاب یک اتوبوس برسد(حداقل 30 نفر) اتوبوس رفت و برگشت به صورت دربست خواهد بود.
2-  اعضای گروه بجه های آب  به ازاي همراهي هرفرد جديداز 10% تخفيف برخوردار مي شوند.( لطفا مبلغ را به طور کامل پرداخت کنيد سپس در طول سفر تخفيف را از مسئول سفر دريافت کنيد )
3- غذا و سایر هزینه های به عهده خود مسافرین است.
4- لوارم مورد نیاز: لباس گرم- وسایل خواب- لوازم شخصی و بهداشتی
5- لطفا قبل از ثبت نام شرایط سفر را به دقت مطالعه کنید یا برای جزییات بیشتر با مسئول تماس بگیرید.
6- در صورتي که مسافري ثبت نام کند اما به هر دليلي در سفر شرکت نکند هزينه ثبت نام مسترد نمي شود.

مهلت و طریق ثبت نام: لطفا ابتدااز طريق تماس تلفني يا ايميل ثبت نام نموده سپس مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 0300965321002  به نام محمد معاشر زياد حساب سپهر بانک  صادرات قابل پرداخت در کليه شعب واريز نماييد( لطفا ثبت نام قطعي را نيز مجددا اطلاع دهيد)  . لطفا فيش هاي پرداختي را روز سفر همراه داشته باشيد. آخرین مهلت ثبت نام: سه شنبه8/5/84

جهت کسب اطلاعات بيشتر وثبت نام با شماره هاي 5066330- 0912 (خانم قورچيان) یا -     0912-6223611 (آقای معاشر )يا    Email:mgh572002@yahoo.com     تماس بگيريد .

سبز باشيد و سربلند