اخبار سازمان های غیردولتی ایران

در این سایت خبرهای فعالیت های سازمان های غیردولتی ایران منتشر می شود. این وب لاگ با تلاش خانه فرهنگ و توسعه پایدار و به همت سعید نوری نشاط اداره می گردد. با ارسال اخبار انجمن های خود، در غنی تر ساختن این وب لاگ و اطلاع رسانی کمک نمایید

 

با سلام

احتراماً به استحضار مي رساند، شوراي هماهنگي امور بحران شهاب و موسسه همياران غدا در نظر دارند يک دوره آموزش مديريت بحران ( مردم – محور ) را با همکاري سازمان  Disaster Mitigation Institute   در شهر احمد آباد هندوستان برگزار نمايد. خواهشمند است با توجه به شرايط زير يک نفر نماينده از سازمان استان خود را جهت شرکت در دوره مربوطه معرفي فرمائيد.

لازم به ذکر است که موسسه فوق هزينه آموزشي دوره را متقبل شده است. ساير هزينه ها شامل : بليط هواپيما، اقامت ( هتل، صبحانه، ناهار، شام ) به مبلغ 1500،000  تومان است که حدود 50% آن به عهده شرکت کنندگان است.

ضوابط مربوط به شرکت در دوره آموزشي در فرم درخواستي پيوست قيد شده است. که داوطلب پس از تکميل آن بايد تا پايان وقت اداري روز شنبه 30 مهرماه به شماره  فکس 88827035 – 021  کانون توسعه فرهنگي کودکان ارسال کند.

کميته آموزشي پس از بررسي فرم ها و انتخاب واجدين شرايط نتيجه را به آگاهي داوطلبان خواهد رساند. داوطلبان پس از دريافت نتيجه موظف هستند هرچه سريع تر مبلغ سهم خود را نقداً جهت خريد بليط و پرداخت ساير هزينه ها به کميته آموزشي ارسال فرمائيد.

 

کميته آموزشي شهاب – منير همايوني

نکته : براي دريافت فرم درخواست شرکت در دوره با شبکه سازمان هاي غيردولتي محيط زيست و توسعه پايدار منطقه تهران  تماس حاصل فرمائيد.

تلفن : 66703496  ، 66742863  

حميده توسلي
دبير شبكه سازمان هاي غير دولتي محيط زيست و توسعه پايدار منطقه تهران