سمن‌های استان البرز برنامه‌های راهبردی در حوزه اشتغال جوانان ارائه دهند

قدرت‌الله شمیرانی با بیان اینکه مجمع سازمان‌های مردم نهاد باید برنامه راهبردی برای حوزه جوانان و مسائل پیش روی آن ارائه دهد اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد باید از مسائل سطحی پرهیز کنند و در تمامی زمینه‌هایی که امروز نیاز جامعه و جوانان است طرح و برنامه راهبردی ارائه دهند.

معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان البرز افزود: موضوعاتی همچون اشتغال جوانان، محیط زیست، کاهش آسیب‌های اجتماعی، ازدواج جوانان، سواد رسانه‌ای و فعالیت در فضای مجازی، ترافیکی از مباحثی است که نیاز به طرح، ایده و برنامه دارد که سمن‌ها در این زمینه نقش مهمی دارند.

شمیرانی تاکید کرد: برای کشور ما در زمان کنونی، ایجاد اشتغال بسیار مهم است و  برنامه‌ای نیز برای تجلیل از سازمانهای مردم نهاد فرهنگی 10 دی‌ ماه جاری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مرکز علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از این ترم دانشگاهی فعالیت می‌کند، اضافه کرد: از بهمن ماه سال جاری این مرکز در 5 رشته دانشجو می‌پذیرد که سازمانهای مردم نهاد در این مسیر کارهای زیادی می‌توانند انجام دهند و علاوه بر رشته‌های ورزشی، رشته‌های اثرگذاری نیز در حوزه فرهنگی و جوانان در این مرکز راه‌اندازی می‌شود.

/ 0 نظر / 50 بازدید